Pridajte sa k nám

Ako fungujeme?

Pravidelne na týždennej báze sa deti stretávajú na družinovkách so svojou skupinkou v klubovni. Raz za čas sa vyberieme na výlet, máme víkendovú akciu alebo putovnú výpravu mimo Kežmarku. Vyvrcholením skautského roka je letný stanový tábor. Popritom sa stíhame zúčastňovať aj akcií organizovaných Slovenským skautingom a rôznych vzdelávacích podujatí.

Viac informácií o Slovenskom skautingu

Skauting a jeho výchovný systém je veľmi prepracovaný, je teda toho veľa, o čom by sa dalo písať. Na oficiálnej stránke Slovenského skautingu si určite nájdete čo vás zaujíma.

Ako sa k nám môžete pridať?

Stačí sa nám ozvať. Radi sa s vami stretneme, ukážeme vám ako fungujeme a zodpovieme vaše otázky. Môžete využiť náš zborový mail skauting.kezmarok@gmail.com .