Podporíte dobro(voľníctvo)?

Skauting je nezisková organizácia a funguje na dobrovoľníckej báze, čo znamená, že naše zdroje financií sú dosť obmedzené. Napriek tomu sa naši zapálení dobrovoľníci vždy snažia dať do programu čo najviac. Narážame však na materiálne alebo finančné limity. Preto sme za každú formu podpory či už finančnej alebo materiálnej vždy vďační. Pomáhate nám tvoriť lepší program, akcie, vzdelávať dobrovoľníkov a zveľaďovať našu skautskú klubovňu.

Ďakujeme!

Možnosti podpory

Materiálne

Bežné kancelárske potreby ako papiere, ceruzky, perá, farbičky, lepidlá sú rýchlo spotrebný materiál, ktorý sa nám vždy zíde. Radi občas vymeníme aj naše staré kusy nábytku alebo elektrospotrebiče za novšie. Ak máte niečo, čo stále slúži svojmu účelu, ale už to nevyužijete, radi získame nový gauč, tulivak, rýchlovarnú kanvicu alebo niečo iné do našej klubovne. Zídu sa nám aj nástroje na tábor.

Finančne

2% a 3%, priamy finančný dar, členské poplatky....

Finančné prostriedky využívame na nákup materiálu, vecí bežnej spotreby, prerábky a inovácie našej klubovne, nové podsady alebo hangáre na tábor. Platíme z nich aj náklady na našu klubovňu, akcie a vzdelávacie kurzy pre našich členov.

Služba

Venujte nám svoj čas a staňte sa aspoň na chvíľu dobrovoľníkom. V našom zbore je vždy na čom pracovať. Budeme radi, keď sa nám ozvete.